در حال دریافت تصویر  ...
نام اصغر مظفری
نام پدر اسدالله
نام مادر کک لیک
محل شهادت میمک

بیوگرافی
مظفری، اصغر: هفدهم تیر ۱۳۳۹، در شهر قزوین به دنیا آمد. پدرش اسدالله، راننده کامیون بود و مادرش ککلیک نام داشت. دانشجوی دوره کارشناسی در رشته صنایع اتومبیل بود. به عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت. بیست و هشتم دی ۱۳۵۹، با سمت فرمانده واحد اطلاعات ـ عملیات در میمک توسط نیروهای عراقی بر اثر اصابت گلوله به سر و گردن، شهید شد. مزار او در گلزار شهدای زادگاهش واقع است.

محل تولد قزوین تاریخ تولد ۱۳۳۹/۰۴/۱۷
محل شهادت میمک تاریخ شهادت ۱۳۵۹/۱۰/۲۸
استان محل شهادت ایلام شهر محل شهادت صالح آباد
وضعیت تاهل مجرد درجه نظامی
تحصیلات کارشناسی رشته صنایع اتومبیل
عملیات سال تفحص
محل کار بنیاد تحت پوشش
مزار شهید قزوین - قزوین


در صورت داشتن تصاویر یا اطلاعات بیشتری از شهید می توانید آنها را در اختیار ما قرار دهید تا در سایت قرار گیرد

   
عنوان         فایل   
متن
تصاویر
اسناد
وصایا
شهید، اصغر مظفری: در این زمان که مکتب ما اسلام و انقلاب اسلامی در خطر است، جایز نیست ما در خانه بنشینیم و منتظر مُردن در بستر باشیم. نه! ما هرگز چنین نخواهیم کرد؛ بلکه قبل از این که مرگ به سراغ ما بیاید، ما به پیشواز مرگ می رویم و هرگز نخواهیم گذاشت کسی به اسلام و انقلاب اسلامی ما توهین یا نگاهِ چپی بکند! فرقی هم ندارد که این تجاوزگر، رژیم خائن بعثی یا جنبشی داخلی و چپی و یا آمریکا باشد؛ ما در هر جبهه علیه این مزدوران خواهیم جنگید. ...و شما ای پدر و مادرم! ناراحت نباشید؛ چون من دیگر راهم را شناخته و امامم را درک کرده ام و دنبال او خواهم بود؛ به امید موفقیت اسلام و نابودی خائنین! در این برهه از زمان، مسلمانان بار دیگر -پس از امتحان اولیه (انقلاب)- در بوته ی آزمایش قرار گرفته اند و حالا امتح
دست نوشته ها
اصغر مظفری: در این برحه از زمان، اسلام و مسلمانان در بوته آزمایش قرار گرفته اند و پس از امتحان اولیه ( انقلاب) حالا امتحانی مشکل رویاروی مسلمانان ایران است (نگهداری انقلاب)، امتحانی که جهت قبولی آن باید از همه چیز دست کشید و باید خالص و مخلصانه پیش رفت. باید همه چیز را کنار گذاشت تا توانست پیروز شد. خدا در این سالها به ما لطف زیادی کرده است که البته آن هم به خاطر امام است. ما باید همیشه پشت سر رهبرمان همانگونه که در گذشته بوده ایم قدم برداریم و فقط خط ولایت فقیه را که همان خط الله و خط امام است دنبال کنیم. هرگز نباید وابسته به یک گروه و دسته و خوب باشیم، چرا که با جدا شدنمان به ضد انقلاب کمک می کنیم، ما باید همیشه یکی باشیم.