در حال دریافت تصویر  ...
نام جعفر احمدی مقدم
نام پدر قربانعلی
نام مادر مریم
محل شهادت سومار

بیوگرافی
احمدی‌مقدم، جعفر: بیست و هفتم اسفند ۱۳۴۱، در روستای سگزآباد از توابع شهر بوئین‌زهرا به دنیا آمد. پدرش احمدی‌موسی‌لو، امیر: یکم مهر ۱۳۴۱، در روستای شهر‌آباد از توابع شهر آبیک به دنیا آمد. پدرش محمد، کشاورزی می‌کرد و مادرش معصومه نام داشت. کارگر کارخانه فرش بود. به عنوان سرباز ارتش در جبهه حضور یافت. دوم فروردین ۱۳۶۱، در دزفول بر اثر اصابت ترکش به صورت، شهید شد. مزار او در گلزار شهدای زادگاهش واقع است.

محل تولد بوئین زهرا - سگزآباد تاریخ تولد ۱۳۴۱/۱۲/۲۷
محل شهادت سومار تاریخ شهادت ۱۳۶۱/۱۰/۰۳
استان محل شهادت کرمانشاه شهر محل شهادت قصرشیرین
وضعیت تاهل مجرد درجه نظامی
تحصیلات سطح1ـاتمام لمعتین رشته حوزوی
عملیات سال تفحص
محل کار بنیاد تحت پوشش
مزار شهید قزوین - بوئین‌زهرا - سگزآباد


در صورت داشتن تصاویر یا اطلاعات بیشتری از شهید می توانید آنها را در اختیار ما قرار دهید تا در سایت قرار گیرد

   
عنوان         فایل   
متن
تصاویر
وصایا
شهید، جعفر احمدى مقدم: اگر سعادت شهادت نصیبم شد و بدنم سالم به دست شما رسید، مطابق فتواى امام عمل کنید و اگر در خط مقدم شهید شدم، یعنى بدنم سوخته یا خون آلود بود، با همان لباس مقدس سربازى -در حالى که عکس امام در روى قلبم می باشد- مرا دفن کنید؛ زیرا این آرزوى من است. خوشحالم از این که پدر و مادر خوبى مانند شما دارم که با آرى گفتن به فرزندتان، او را به سعادت رسانده و قلب امام امت را شاد و دشمنان را ذلیل کردید. هر کس هر بدى از من دیده، حلالم کند؛ در مرگم گریه نکنید؛ البته اگر خواستید گریه کنید، پنهانی باشد؛ چون می دانم شما یک پسر بیشتر نداشتید و براى آن هم زحمت زیاد کشیدید؛ اما خوب شما هم می دانید که این راه، راه خدا و راه اسلام است. ...و همه بدانند که من با چشمی باز و قلبى پُر از شوق این راه را انتخاب کرده ام و ان شاء الله پیروزى از آن ما خواهد بود و زیارت کربلا هم نصیب ما خواهد شد.۱ (۱۰۲۷۸۳۳) ۱۶/۹/۱۳۶۱ قصر شیرین؛ جعفر احمدى مقدم
دست نوشته ها
جعفر احمدی‌مقدم: من خوشحالم که اولا" پدر و مادر خوبی مانند شما دارم که با آری گفتن، فرزندتان ‌را به سعادت رسانده و قلب امام زمان (عج) را شاد و دشمنان را ذلیل کردید. اگر سعادت شهادت، نصیبم شد و بدنم سالم به دست شما رسید و اگر در خط مقدم شهید شدم بدنم سوخته یا خون آلود بود، با همان لباس مقدس سربازی در حالی که عکس امام بر روی قلبم می باشد، مرا دفن کنید، زیرا این آرزوی من است. شما هم می دانید این راه، راه خدا و راه اسلام است. همه بدانید که با چشم باز و قلبی پر از شوق، این راه را انتخاب کرده ام. خدایا ! بصیرت و آگاهی ما را افزایش بده تا بتوانیم راه راست را انتخاب کرده در این راه تلاش وکوشش کنیم.